مدیریت آرتروز درد زانو

توسط admin, اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷

مدیریت آرتروز درد زانو

آیا می دانید که درد زانو استئوآرتریت است که توسط بیش از از دست دادن فقط غضروف باعث؟

در زانو مبتلا به آرتروز، مایع مفصلی نیز توانایی آن برای جذب شوک، که می تواند در درد زانو استئوآرتریت شود از دست می دهد.تزریق viscosupplement درمان که مکمل مایع مفصلی طبیعی خود را به زانو خود را روغنکاری و زیر سازی آن نیاز به ارائه تسکین درد زانو استئوآرتریت است.

————————————————– ——————————

Synvisc یک چیست؟

Synvisc یک درمان تزریقی که مکمل مایع در زانو خود را برای کمک به روان و کوسن های مشترک است. Synvisc یک # ۱ viscosupplement تجویز است. آن را فراهم می تا شش ماه از درد زانو استئوآرتریت تنها با یک تزریق. *
چگونه من می دانم اگر Synvisc یک برای من مناسب است؟

Synvisc یک است برای افراد مبتلا به آرتروز زانو که درد به اندازه کافی از رژیم غذایی، ورزش، و بیش از حد دارو درد را دریافت نمی کند. اگر شما این گزینه ها تلاش کرده ایم و هنوز هم احساس درد زانو، با دکتر خود بپرسید که آیا Synvisc-یک نفر می تواند کمک کند.

————————————————– ——————————

چیست Synvisc یک ساخته شده از؟

تزریق شامل مخلوطی ژل مانند ساخته شده از ماده ای به نام هیالورونان (تلفظ HY-AI-U-ROE نان) است که از شانه مرغ می آید. هیالورونان یک ماده طبیعی موجود در بدن است و در مقادیر بسیار بالا در مفاصل است. هیالورونان خود بدن مانند روان کننده ها و کمک فنر در مفصل عمل می کند و برای مشترک به درستی کار مورد نیاز است.

————————————————– ——————————

آیا تزریق صدمه دیده است؟

دکتر به احتمال زیاد یک عامل بیحس کننده قبل از Synvisc-یک تزریق اعمال می شود. شما ممکن است برخی احساس فشار.

————————————————– ——————————

عوارض چه هستند؟

شایع ترین عوارض جانبی هستند درد، تورم، گرما، قرمزی و / یا مایع ساخت تا در اطراف زانو. در یک مطالعه پزشکی کمتر از ۶ درصد از بیماران این عوارض جانبی را تجربه، که به طور کلی خفیف بود و خیلی طول نکشید.

————————————————– ——————————


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است

دیدگاه شما چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *